ds
В наличност

Fujitsu FC-Cable OM4, MMF, 5m, LC/LC

D:FCKAB-OM4-C05L-L
Специална цена. Валидност до изчерпване на складовите наличности.
Цена от 61.00 лв. за Fujitsu FC-Cable OM4, MMF, 5m, LC/LC с кат.номер D:FCKAB-OM4-C05L-L. Изберете Вашата нова висококачествена техника на изгодни цени онлайн в PCshop.bg!

★ Добри цени ★ Изгоден лизинг ★ Оторизиран сервиз ★ Професионална консултация ★ Програма за лоялни клиенти

ПРОМО предложения
 

Характеристики

  • Предназначен за
    Обща употреба
  • Тип
    Network Cable (Fibre Channel)
  • Изводи за свързване
    LC , LC
  • Дължина, m
    5m

Коментар и оценка за продукта

Добави коментар

Подобни продукти

ds
ds
Eaton Blanking Panel, 19" plastic 1U, 10pcs
5900 лв.
ds