ds
Промо 10%На изчерпване

Cisco Gigabit Ethernet 1000BASE-T mini-GBIC SFP Transceiver

MGBT1
Вземи CISCO с кат.номер MGBT1. Голямо разнообразие от компютри и електроника на добри цени - pcshop.bg.Специална цена. Валидност до 24.01.2020г.
Безплатна доставка 2 т.
19900 лв.22300 лв.
или
Цена от 199.00 лв. за Cisco Gigabit Ethernet 1000BASE-T mini-GBIC SFP Transceiver с кат.номер MGBT1. Изберете Вашата нова висококачествена техника на изгодни цени онлайн в PCshop.bg!

★ Добри цени ★ Изгоден лизинг ★ Оторизиран сервиз ★ Професионална консултация ★ Програма за лоялни клиенти

ПРОМО предложения
 

Характеристики

  • Х-ка 1
    Media: Category 5e Unshielded Twisted Pair (UTP)
  • Х-ка 2
    Application: 1000BASE-T
  • Х-ка 3
    Connector type: RJ-45
  • Х-ка 4
    Max Transfer Distance: up to 100 m
  • Х-ка 5
    Dimensions(WxHxD): 13.4 x 8.5 x 66 mm
  • Гаранция, м.
    12 месеца

Коментар и оценка за продукта

Добави коментар

Свързани продукти

dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds

Подобни продукти

dsds
D-Link 2-slot Redundant Power Supply Chassis
18900 лв.
dsds
D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)
19500 лв.
dsds
Cisco Gigabit Ethernet SX mini-GBIC SFP Transceiver
19900 лв.22300 лв.
dsds
ZyXEL PLA5456 Twin Pack, 2x AV2 1800Mbps MIMO Powerline...
20800 лв.
dsds
D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX
20800 лв.