На изчерпване

Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver

MGBLH1CISCO
Специална цена. Валидност до 24.07.2020г.
Безплатна доставка 3 т.
40300 лв.
или
Изпрати запитване Коментирай цената Добави в любими

Характеристики

  • Х-ка 1
    Media: Single-mode fiber (SMF)
  • Х-ка 2
    Application: 1000BASE-LH
  • Х-ка 3
    Connector type: Duplex LC
  • Х-ка 4
    Wavelength typical/range (Tx/Rx): 1310 nm
  • Х-ка 5
    Max Transfer Distance: up to 40 km
  • Х-ка 6
    Dimensions(WxHxD): 13.4 x 8.5 x 56.5 mm
  • Гаранция, м.
    12 месеца

Коментар и оценка за продукта

Добави коментар

Свързани продукти

dsds
ds
dsds
ds
ds
ds
ds
dsds
ds
ds
ds
dsds
dsds
ds
ds
dsds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
dsds
ds
ds
ds
dsds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
dsds
ds
dsds
dsds
dsds

Подобни продукти

ds
Cisco Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver
31200 лв.
dsds
D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX
36300 лв.