ds
Промо 10%На изчерпване

Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver

MGBLH1
Вземи CISCO с кат.номер MGBLH1. Голямо разнообразие от компютри и електроника на добри цени - pcshop.bg.Специална цена. Валидност до 24.01.2020г.
Безплатна доставка 3 т.
39700 лв.44600 лв.
или
Цена от 397.00 лв. за Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver с кат.номер MGBLH1. Изберете Вашата нова висококачествена техника на изгодни цени онлайн в PCshop.bg!

★ Добри цени ★ Изгоден лизинг ★ Оторизиран сервиз ★ Професионална консултация ★ Програма за лоялни клиенти

ПРОМО предложения
 

Характеристики

  • Х-ка 1
    Media: Single-mode fiber (SMF)
  • Х-ка 2
    Application: 1000BASE-LH
  • Х-ка 3
    Connector type: Duplex LC
  • Х-ка 4
    Wavelength typical/range (Tx/Rx): 1310 nm
  • Х-ка 5
    Max Transfer Distance: up to 40 km
  • Х-ка 6
    Dimensions(WxHxD): 13.4 x 8.5 x 56.5 mm
  • Гаранция, м.
    12 месеца

Коментар и оценка за продукта

Добави коментар

Свързани продукти

dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds
dsds

Подобни продукти

dsds
D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseLX
36300 лв.