По заявка

Cisco Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver

MGBLX1CISCO
Специална цена. Валидност до 24.07.2020г.
Безплатна доставка 3 т.
31200 лв.
или
Изпрати запитване Коментирай цената Добави в любими

Характеристики

  • Х-ка 1
    Media: Single-mode fiber (SMF)
  • Х-ка 2
    Application: 1000BASE-LX
  • Х-ка 3
    Connector type: Duplex LC
  • Х-ка 4
    Wavelength typical/range (Tx/Rx): 1310 nm
  • Х-ка 5
    Max Transfer Distance: up to 10 km
  • Х-ка 6
    Dimensions(WxHxD): 13.4 x 8.5 x 55.7 mm
  • Гаранция, м.
    12 месеца

Коментар и оценка за продукта

Добави коментар

Свързани продукти

dsds
ds
dsds
ds
ds
ds
dsds
ds
ds
dsds
dsds
dsds
ds
ds
ds
ds
ds
dsds
ds
ds
dsds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
dsds
ds
dsds
dsds
dsds

Подобни продукти

ds
D-Link 240W Universal AC input / Full range
24900 лв.
dsds
D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX
25900 лв.