По заявка

D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km

DEM-432XTD-LINK

Купи изгодно D-LINK с кат.номер DEM-432XT. Голямо разнообразие от компютри и електроника на добри цени - pcshop.bg.

Безплатна доставка 8 т.
94100 лв.
или
Изпрати запитване Коментирай цената Добави в любими

Купи изгодно за 941.00 лв. D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km с кат. номер DEM-432XT

Характеристики

  • Х-ка 1
    Compliance with IEEE802.3ae, 10GBASE-LR
  • Х-ка 2
    Form Factor Type: SFP+
  • Х-ка 3
    Fibre Channel FC-PI standard: 1200-SM-LL-L
  • Х-ка 4
    Fiber Media support: Single-Mode
  • Х-ка 5
    Distance Capacity: 10Km
  • Х-ка 6
    Speed: 10Gbps
  • Гаранция, м.
    24 месеца

Коментар и оценка за продукта

Добави коментар

Подобни продукти

dsds
ZyXEL SP350E One-click Printer at HotSpot UAG4100, 1x LAN
81100 лв.
dsds
D-Link 2-port 120G CXP Interface (for DXS-3600-32S only)
81600 лв.
dsds
D-Link 156W Modular Redundant Power Supply for...
81600 лв.
dsds
D-Link 8-port Gigabit Ethernet module
84700 лв.