По заявка

D-Link 240W Universal AC input / Full range

DIS-N240-48D-LINK

Купи изгодно D-LINK с кат.номер DIS-N240-48. Голямо разнообразие от компютри и електроника на добри цени - pcshop.bg.

Безплатна доставка 2 т.
24900 лв.
или
Изпрати запитване Коментирай цената Добави в любими

Купи изгодно за 249.00 лв. D-Link 240W Universal AC input / Full range с кат. номер DIS-N240-48

Характеристики

  • Х-ка 1
    Input: 90 ~ 264VAC
  • Х-ка 2
    Output: 48 ~ 55V DC
  • Х-ка 3
    -20~70°C operating temperature
  • Х-ка 4
    Protections: Short circuit / Overload / Over voltage / Over temperature
  • Х-ка 5
    Din rail TS-35/7.5 or 15 mountable
  • Х-ка 6
    Compatible with DIS-100G, DIS-300G
  • Гаранция, м.
    36 месеца

Коментар и оценка за продукта

Добави коментар

Свързани продукти

ds
ds
ds
ds
ds
ds

Подобни продукти

ds
D-Link 2-slot Redundant Power Supply Chassis
18900 лв.
ds
D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)
19500 лв.
ds
Cisco Gigabit Ethernet SX mini-GBIC SFP Transceiver
20200 лв.
ds
Cisco Gigabit Ethernet 1000BASE-T mini-GBIC SFP Transceiver
20200 лв.
dsds
ZyXEL PLA5456 Twin Pack, 2x AV2 1800Mbps MIMO Powerline...
20800 лв.
dsds
D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX
20800 лв.