ds
ds
По заявка

D-Link 2-slot Redundant Power Supply Chassis

DPS-800
Вземи D-LINK с кат.номер DPS-800. Голямо разнообразие от компютри и електроника на добри цени - pcshop.bg.
Безплатна доставка 2 т.
18900 лв.
или
Цена от 189.00 лв. за D-Link 2-slot Redundant Power Supply Chassis с кат.номер DPS-800. Изберете Вашата нова висококачествена техника на изгодни цени онлайн в PCshop.bg!

★ Добри цени ★ Изгоден лизинг ★ Оторизиран сервиз ★ Професионална консултация ★ Програма за лоялни клиенти

ПРОМО предложения
 

Характеристики

  • Х-ка 1
    Slots: 2 slots redundant rower supply chassis
  • Х-ка 2
    Rack mounting chassis: 1U
  • Х-ка 3
    Compatibility: DPS-xxx series power supply modules
  • Гаранция, м.
    24 месеца

Коментар и оценка за продукта

Добави коментар

Свързани продукти

dsds

Подобни продукти

dsds
D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)
19500 лв.
dsds
Cisco Gigabit Ethernet SX mini-GBIC SFP Transceiver
19900 лв.22300 лв.
ds
Cisco Gigabit Ethernet 1000BASE-T mini-GBIC SFP Transceiver
19900 лв.22300 лв.