ds
ds
С поръчка

D-Link DXS-3600-32S Fan tray with front to back airflow

DXS-3600-FAN-FB
Безплатна доставка 8 т.
94100 лв.
или
Цена от 941.00 лв. за D-Link DXS-3600-32S Fan tray with front to back airflow с кат.номер DXS-3600-FAN-FB. Изберете Вашата нова висококачествена техника на изгодни цени онлайн в PCshop.bg!

★ Добри цени ★ Изгоден лизинг ★ Оторизиран сервиз ★ Професионална консултация ★ Програма за лоялни клиенти

ПРОМО предложения
 

Характеристики

  • Х-ка 1
    Product Type: Fan tray with front to back airflow
  • Х-ка 2
    Designed For: DXS-3600-32S
  • Гаранция, м.
    24 месеца

Коментар и оценка за продукта

Добави коментар

Подобни продукти

ds
D-Link 8-port Gigabit Ethernet module
84700 лв.
ds
D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km
94100 лв.
ds
Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF,...
97400 лв.