ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
ds
На изчерпване

ZyXEL PLA5456 Twin Pack, 2x AV2 1800Mbps MIMO Powerline Past-Thru Gigabit Adapter, 4K video...

PLA5456-EU0201F
Вземи ZyXEL с кат.номер PLA5456-EU0201F. Голямо разнообразие от компютри и електроника на добри цени - pcshop.bg.
Безплатна доставка 2 т.
20800 лв.
или
Цена от 208.00 лв. за ZyXEL PLA5456 Twin Pack, 2x AV2 1800Mbps MIMO Powerline Past-Thru Gigabit Adapter, 4K video streaming ready, Directplug design, 128-bit AEC Protection, WPS button, 2Gbps LAN port, Twin pack (2pcs) с кат.номер PLA5456-EU0201F. Изберете Вашата нова висококачествена техника на изгодни цени онлайн в PCshop.bg!

★ Добри цени ★ Изгоден лизинг ★ Оторизиран сервиз ★ Професионална консултация ★ Програма за лоялни клиенти

ПРОМО предложения
 

Характеристики

  • Х-ка 1
    Data rate - Transmit/Receive: up to 1800 Mbps; Compliant with HomePlug AV2, IEEE 1901 and HomePlug AV standard
  • Х-ка 2
    Ethernet interface: Two 10/100/1000 Mbps RJ-45 connectors with auto MDI/MDIX support
  • Х-ка 3
    Max. range up to 300 meters over power line
  • Х-ка 4
    Security: 128-bit AES encryption
  • Х-ка 5
    Frequency Band: 2 MHz - 86 MHz
  • Х-ка 6
    Item dimensions (WxDxH): 133.5 x 71.1 x 38.6 mm
  • Гаранция, м.
    24 месеца

Коментар и оценка за продукта

Добави коментар

Подобни продукти

dsds
D-Link 2-slot Redundant Power Supply Chassis
18900 лв.
dsds
D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)
19500 лв.
dsds
Cisco Gigabit Ethernet SX mini-GBIC SFP Transceiver
19900 лв.22300 лв.
ds
Cisco Gigabit Ethernet 1000BASE-T mini-GBIC SFP Transceiver
19900 лв.22300 лв.
dsds
D-Link 1-port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX
20800 лв.