Monitor LED Samsung LS49CG950EUXEN Odyssey G95C, 49" DQHD... - 1Monitor LED Samsung LS49CG950EUXEN Odyssey G95C, 49" DQHD... - 2
49"
Dual Quad HD 5120 x 1440 at 240 Hz
1 ms (grey-to-grey)
240Hz
Dell Monitor LED U4323QE, 43" 4K 3840x2160 60Hz AG, 16:9,... - 1
42.51"
3840x2160
5 ms
Dell Alienware AW3225QF, 31.6" QD-OLED Anti-reflection,... - 1Dell Alienware AW3225QF, 31.6" QD-OLED Anti-reflection,... - 2
32"
3840x2160
0.03 ms
240Hz