В наличност
Безплатна доставка
или
Изпрати запитване Коментирай цената
Добави в любими
Сравни
Спецификации
  • Размер на екрана, inch
    24"
  • Вид на екрана
    LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix
  • Широкоекранен
    16:9
  • Резолюция
    1920x1080
  • Време за реакция, ms
    1 ms (MPRT)
  • Яркост, cd/m2
    300 cd/m²
  • Статичен контраст
    1000:1 / 50000000:1 (dynamic)
  • Ъгъл на видимост H/ V
    178
  • Interfaces
    DisplayPort 1.4 2 x HDMI Audio line-out
  • Стандарти
    CB, RoHS, WEEE, REACH, UkrSEPRO, ERP, EAC, CE/EMC
  • VESA размер, mm
    100 x 100 mm
  • Наклон
    -5/+20
  • Други
    HDCP, Eco-Mode
  • Включени кабели
    1 x DisplayPort 1.4 cable
  • Гаранция, м.
    36 months
Отзиви за продукта
Добави коментар
Оценете продукта
Потвърждавам, че съдържанието НЕ съдържа лични данни.
Подобни продукти
BenQ BL2490, 23.8" IPS, GtG 5ms, Business Monitor,... - 1BenQ BL2490, 23.8" IPS, GtG 5ms, Business Monitor,... - 2
23.8" (60.45 cm)
1920x1080
5ms
100Hz