Growatt SPF3000TL HVM-24 е висококачествен инвертор извън мрежа, който е подходящ за максимално напрежение на веригата от 102VDC. Функционира с батерии или без. Вграденото слънчево зарядно устройство оптимизира зареждането и разреждането на батерията. Може да задавате приоритети – например зареждането от мрежата да бъде предпочитано пред зареждането от фотоволтаичната инсталация. Ако добавите отделен Wi-Fi или GPRS донгъл може да се възползвате и от мониторинг. Соларното зарядно устройство максимизира експлоатационния живот на батерията. От части това се дължи на факта, че зарядното устройство регулира заряда от и към батерията. По този начин батерията ще бъда защитена от пълно презареждане или пълно изтощаване. Добавянето на отделен донгъл ви позволява да свържете инвертора към мобилен телефон или настолен компютър. Така може да свържете и да проверите статуса на цялата фотоволтаична система. Донгълът има WiFi и GPRS версия.
Сервиз
ПОЛИКОМП, тел. 02 814 4188, Гаранционна процедура
Спецификации
  • Тип на свързване
    Single phase
  • Ефективност
    98% max.
  • Мощност, W
    1500 W
  • Вх.напрежение, V
    230 V AC (AC charger), 102 V DC (Maximum PV Array Open Circuit Voltage, Solar charger)
  • Изх. мощност, W
    3000 W
  • Изх. мощност, VA
    3000 VA
  • Изх.напрежение, V
    230 VAC ± 5% (Battery Mode)
  • Честота, Hz
    50/60Hz
  • Изх. ток, A
    30 A (AC charger), 50 A (Maximum Solar Charge Current)
  • Индикатори
    yes
  • Работна температура
    0°C - 55°C
  • Диапазон на влажността при експлоатация
    5% to 95% Relative Humidity (Non-condensing)
  • Цвят
    White
  • Размери (Ш, Д, В), mm
    400 x 315 x 130 mm
  • Тегло, kg
    8.5 kg
  • Други
    IP20
  • Гаранция, м.
    24 месеца
  • Приложение
    за бизнеса и за дома
  • Батерия
    Lithium/Lead-acid, 24 V DC