Инверторът SUN2000-330KTL-H1 е ефикасен, безопасен и надежден инвертор за търговска употреба в мащабни системи. Този инвертор с мощност 330 kW има 6 MPPT тракера за многостранно адаптиране към изискванията на всяка среда на инсталация. В допълнение този инвертор позволява интелигентно наблюдение на 20 низа и има поддръжка на MBUS. Този инвертор ви осигурява голяма гъвкавост при инсталиране, тъй като може да направите до 6 групи слънчеви панели, всяка с различен наклон или ориентация или дори да използвате панели с различна мощност и модели. Huawei Inverter SUN2000-330KTL-H1 разполага с изключително модерен и компактен дизайн, който е съчетан с най-новите соларни фотоволтаични технологии.
Сервиз
Спецификации
  • Тип на свързване
    Three phase
  • Ефективност
    Max. Efficiency >=99.0%, European Efficiency >=98.8%
  • Вх.напрежение, V
    Max. input voltage: 1500 V, Start Voltage: 550 V, Operating voltage range: 500 V ~ 1500 V, Number of MPP Trackers: 6, Nominal Input Voltage: 1080 V
  • Изх. мощност, W
    300 000 W Nominal AC active power, 330 000 W Max. AC Active Power (cosf=1)
  • Изх. мощност, VA
    330 000 VA Max. AC apparent power
  • Изх.напрежение, V
    Nominal Output Voltage: 800 V, 3W + PE
  • Честота, Hz
    Rated AC Grid Frequency: 50 Hz / 60 Hz
  • Изх. ток, A
    Nominal Output Current: 216.6 A, Max. Output Current: 238.2 A
  • Видове защита
  • Индикатори
    LED Indicators
  • Тип на охлаждане
    Smart Air Cooling
  • Работна температура
    -25°C ~ 60°C
  • Диапазон на влажността при експлоатация
    0 ~ 100%
  • Интерфейс
    RS485, MBUS, USB, WLAN + APP
  • Стандарти
    IEC 62109-1/-2, IEC 62920, IEC 60947-2, EN 50549-2, IEC 61683, etc.
  • Цвят
    White
  • Размери (Ш, Д, В), mm
    1048 x 732 x 395 mm