Сервиз
ПОЛИКОМП, тел. 02 814 4188, Гаранционна процедура
Спецификации
  • Диагонал, inch
    113" (287.0 cm)
  • Формат
    1:1
  • Материал
    MaxWhite
  • Цвят
    White
  • Гаранция, м.
    24 месеца
  • Приложение
    за бизнеса и за дома
Отзиви за продукта
Добави коментар
Оценете продукта
Потвърждавам, че съдържанието НЕ съдържа лични данни.
Подобни продукти
Elite Screen M92UWH Manual, 92" (16:9), 203.7 x 114.6 cm,... - 1
92" (233.7 cm)
16:9
Elite Screen M84XWH-E30 Manual, 84" (16:9), 185.4 x 104.1... - 1
84" (213.4 cm)
16:9
Elite Screen M92XWH Manual, 92" (16:9), 203.7 x 114.6 cm,... - 1
92" (233.7 cm)