Сервиз
ПОЛИКОМП, тел. 02 814 4188, Гаранционна процедура
Спецификации
  • Диагонал, inch
    170" (431.8 cm)
  • Формат
    1:1
  • Материал
    MaxWhite
  • Цвят
    White
  • Гаранция, м.
    24 месеца
  • Приложение
    за бизнеса и за дома
Отзиви за продукта
Добави коментар
Оценете продукта
Потвърждавам, че съдържанието НЕ съдържа лични данни.
Подобни продукти
Elite Screen M139NWX Manual, 139" (16:10), 297.9 x 186.2... - 1
139" (353.1 cm)
16:10
Elite Screen F84NWH, 84" (16:9), 185.9 x 104.6 cm, Black - 1
84" (213.4 cm)
16:9
Elite Screen F84NWV, 84" (4:3), 170.7 x 128.0 cm, Black - 1
84" (213.4 cm)
4:3
Elite Screen Electric100V Spectrum, 100" (4:3), 203.2 x... - 1
100" (254.0 cm)
4:3
Elite Screen Electric100H Spectrum, 100" (16:9), 221.4 x... - 1
100" (254.0 cm)
16:9
Elite Screen Electric100XH Spectrum, 100" (16:9), 221.4 x... - 1
100" (254.0 cm)
Elite Screen Electric90X Spectrum, 90" (16:10), 193.0 x... - 1
90" (228.6 cm)